برای نخستین بار، فاز اول گسترده‌ترین برنامه تعمیرات و بازسازی شبکه‌های توزیع برق در سراسر کشور به صورت هم‌زمان برگزار شد.
تلاش صادقانه – خدمت بی منت هم‌زمان با سراسر کشور انجام شد.
برای نخستین بار، فاز اول گسترده‌ترین برنامه تعمیرات و بازسازی شبکه‌های توزیع برق در سراسر کشور به صورت هم‌زمان برگزار شد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: مانور شرکت توزیع نیروی برق با حضور اکیپ‎های خط گرم و گروه‌های خط سرد استان اصفهان از روز ۲۹ آبان ماه به مدت 2 روز از ساعت ۸ الی ۱۲ و به منظور سنجش میزان آمادگی پرسنل شاغل در صنعت برق ایران انجام ‌گردید. حمید علاقمندان گفت: استان اصفهان نیز به عنوان یک بخش بزرگ و مهم در این مانور حضور پررنگ و جدی داشت و هم‌زمان با سراسر کشور این مانور در ۲۳ شهرستان استان اصفهان نیز اجرا ‌شد.
حمید علاقمندان ادامه داد: هم افزایی و تقویت ظرفیت‌های درون و برون‌سازمانی، شناسایی نقاط قابل بهبود، کاهش آسیب پذیری در برابر تهدیدهای طبیعی از هدف‌های برگزاری مانور جهادی شرکت توزیع نیروی برق استان اصفهان است.
وی اظهار کرد: ایمن‌سازی و استانداردسازی شبکه، تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه از اهداف دیگر این مانور دو روزه بود که با یاری خداوند و تلاش همکارانم محقق گردید.
وی ادامه داد : حجم عملیات اجرایی و برنامه‌ریزی شده ساماندهی شبکه فشار متوسط و شبکه فشار ضعیف به طول ۱۰۷ کیلومتر وایمن سازی ۲۰۰۰ نقطه است.
علاقمندان افزود: در این مانور نیروهای عملیاتی و پشتیبانی شرکت توزیع نیروی برق استان اصفهان در قالب ۱۶۶ گروه عملیات ،۳۸۶ نیروی فنی و اجرایی، ۷۵ نیروی هماهنگی و پشتیبانی و با استفاده از تجهیزاتی از قبیل ۱۴۱ خودرو سبک و سنگین عملیاتی شرکت نمودند.
در ادامه امیر رمضانی مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان نیز با اشاره به شیوع بیماری کرونا گفت : با توجه به محدودیت‌‌های مربوط به همه‌گیری کرونا، مانور شرکت توزیع برق استان اصفهان همراه با رعایت کامل پروتکل‌‌های بهداشتی برگزار گردید.
رمضانی افزود : این مانور با هدف مقاوم سازی و افزایش تاب‌آوری شبکه های توزیع در ۲۳ شهرستان‌ استان اصفهان اجرا شد. در ادامه معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان اصفهان با اشاره به برگزاری مانور تعمیرات شبکه در این شرکت همزمان باسراسر کشور، گفت: گسترده ترین برنامه تعمیرات وبازسازی شبکه های توزیع برق با هدف افزایش قابلیت اطمینان شبکه، کاهش قطعی برق وخاموشی ها، ارتقای سطح آمادگی پرسنل، استفاده هدفمند از اعتبارات و افزایش هماهنگی و … انجام گردید. مهندس محمدحسین استکی گفت : برگزاری مانورها در راستای خدمت‌رسانی بهینه به مشترکان برای کسب رضایت مندی هم استانی های عزیزمان می باشد، پس به‌طورقطع برای این هدف با تمام قدرت به این مسیر ادامه می‌دهیم و امیدواریم بتوانیم عملکرد مطلوبی در تمامی بخش‌ها داشته باشیم.
مهندس محمد حسین استکی ادامه داد: به‌طورقطع برای نیل به این هدف همچنان پرقدرت واستوار به این مسیر ادامه می‌دهیم و امیدواریم بتوانیم عملکرد مطلوبی در تمامی بخش‌ها داشته باشیم5.7.9.0

پست های پیشنهاد شده

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه به صورت روزانه حجم فروش اوراق در بازار بدهی قابل توجه است، گفت: هیچ برنامه‌‌ای برای افزایش نرخ بهره وجود ندارد و نگرانی در این زمینه کاملاً بی مورد است. به گزارش تجارت‌نیوز، محمدعلی دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه به صورت روزانه حجم فروش اوراق در بازار بدهی قابل توجه است، گفت: باید به منشا فروش این اوراق توجه جدی شود. بخش اعظم فروش اوراق، ناشی از عملیات بازار باز بین بانک مرکزی و بانک‌ها است که ثبت آمار معاملات آن در بازار بدهی رخ می‌دهد و به هیچ عنوان به معنی فروش اوراق توسط دولت نیست. در واقع طی سه هفته اول مهرماه دولت هیچ فروش اوراقی در بازار نداشته است و برای هفته بعد هم برنامه فروش ندارد. دهقان دهنوی تأکید کرد: آن چیزی که تحت فروش اوراق در آمار روزانه منعکس می‌شود ناشی از عملیات بازار باز بانک مرکزی است و ارتباطی با فروش اوراق توسط دولت ندارد. ضمن آنکه دولت هم متعهد و ملتزم به حفظ نرخ بهره است و هیچ برنامه‌‌ای برای افزایش نرخ بهره وجود ندارد و نگرانی در این زمینه کاملاً بی مورد است. رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار افزود: به عنوان عضو در تمام جلسه‌های کمیته بند کاف بودجه و همچنین جلساتی که در قالب کارگروه تامین مالی در داخل وزارت اقتصاد برگزار می شود، حضور مستمر داشته و شاهد هستم دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در این جلسات بر لزوم حفظ و کنترل نرخ بهره اوراق تاکید دارند. به گفته دهقان دهنوی، وزیر امور اقتصاد و دارایی در این جلسه‌ها تاکید دارد که تغییر سر رسیدها، تنها راه حل درست برای ایجاد جذابیت در فروش اوراق است و هیچ نیازی به افزایش نرخ بهره نیست و به صورت اساسی و اصولی با افزایش نرخ بهره مخالف هستند.

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *