شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۱۲ هزار واحدی روبرو شد.
به نقل از اخبارویژه ، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 6میلیارد و 846میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 4هزار و 805میلیارد تومان در بیش از 516هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 12هزار و 554واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 449هزار و 471واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های سرمایه‌گذاری غدیر، فولاد مبارکه اصفهان و ملی صنایع مس ایران شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی پردیس، بورس کالای ایران و پارس الکتریک با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 711میلیون ورقه به‌ارزش 5هزار و 757میلیارد تومان در 318هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 72واحد رشد کرد و در ارتفاع 20هزار و 378واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی ذوب آهن اصفهان، پترشیمی تندگویان و سرمایه‌گذاری صبا تامین شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی زاگرس، صنعتی مینو و پالایش نفت شیراز بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

پست های پیشنهاد شده

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *