شرکت آبفا استان اصفهان با سرلوحه قرار دادن فرهنگ بسیجی بعنوان دستگاهی خدماتی ضروری ترین نیازهای مردم را درسطح استان اصفهان بطور شبانه روزی پاسخ می دهند.
اقتصاد کشور، مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان در مراسمی که به مناسبت هفته بسیج به صورت ویدئو کنفراس برگزار شد گفت:در هفته بسیج در استان اصفهان 57 پروژه با استفاده از ظرفیت نیروی بسیجی در استان اصفهان به بهره برداری رسید.
مهندس هاشم امینی اعلام کرد:شرکت آبفا استان اصفهان با سرلوحه قرار دادن فرهنگ بسیجی بعنوان دستگاهی خدماتی ضروری ترین نیازهای مردم را درسطح استان اصفهان بطور شبانه روزی پاسخ می دهد.
وی ادامه داد: شرکت آبفا استان اصفهان با بهره مندی از ایده ، اندیشه و تفکر بسیجی توانست بربسیاری از چالش ها در زمینه تامین پایدار آب شرب و دفع بهداشتی فاضلاب در سطح استان غلبه کند به طوریکه هم اکنون خدمات پایدار به مشترکین ارائه می دهد .
مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان راه غلبه برمشکلات کشور را استفاده ازتوان داخلی برشمرد و اظهار داشت: بمنظور غلبه بر وابستگی ها باید بر توان و نیروی داخلی تکیه کرد که این همه با استفاده از ظرفیت نخبگان و اندیشمندان کشور میسر میشود.
وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا عنوان کرد: شیوع ویروس کرونا باعث نشد کمیت وکیفیت خدمات آبفا اصفهان تحت تاثیر قرار گیرد بلکه فعالان صنعت آبفا که به نوعی رزمندگان جهبه سلامت قلمداد می شوند به طور مستمر خدمات آبفارا در اختیار مردم قرار دادند.
وی با بیان اینکه شرکت آبفا با اجرای طرح 100-300 در نظر دارد خدماتی گسترده ای به روستاییان در سطح استان ارائه دهد تصریح کرد: برنامه ریزی شده طی 100 روز 300 کیلومتر ا شبکه آب در سطح روستاهای استان اصلاح و بازسازی شود که این امر به صورت جهادی و با نیروی بسیجی در دستور کار قرار گرفت .

پست های پیشنهاد شده

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه به صورت روزانه حجم فروش اوراق در بازار بدهی قابل توجه است، گفت: هیچ برنامه‌‌ای برای افزایش نرخ بهره وجود ندارد و نگرانی در این زمینه کاملاً بی مورد است. به گزارش تجارت‌نیوز، محمدعلی دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه به صورت روزانه حجم فروش اوراق در بازار بدهی قابل توجه است، گفت: باید به منشا فروش این اوراق توجه جدی شود. بخش اعظم فروش اوراق، ناشی از عملیات بازار باز بین بانک مرکزی و بانک‌ها است که ثبت آمار معاملات آن در بازار بدهی رخ می‌دهد و به هیچ عنوان به معنی فروش اوراق توسط دولت نیست. در واقع طی سه هفته اول مهرماه دولت هیچ فروش اوراقی در بازار نداشته است و برای هفته بعد هم برنامه فروش ندارد. دهقان دهنوی تأکید کرد: آن چیزی که تحت فروش اوراق در آمار روزانه منعکس می‌شود ناشی از عملیات بازار باز بانک مرکزی است و ارتباطی با فروش اوراق توسط دولت ندارد. ضمن آنکه دولت هم متعهد و ملتزم به حفظ نرخ بهره است و هیچ برنامه‌‌ای برای افزایش نرخ بهره وجود ندارد و نگرانی در این زمینه کاملاً بی مورد است. رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار افزود: به عنوان عضو در تمام جلسه‌های کمیته بند کاف بودجه و همچنین جلساتی که در قالب کارگروه تامین مالی در داخل وزارت اقتصاد برگزار می شود، حضور مستمر داشته و شاهد هستم دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در این جلسات بر لزوم حفظ و کنترل نرخ بهره اوراق تاکید دارند. به گفته دهقان دهنوی، وزیر امور اقتصاد و دارایی در این جلسه‌ها تاکید دارد که تغییر سر رسیدها، تنها راه حل درست برای ایجاد جذابیت در فروش اوراق است و هیچ نیازی به افزایش نرخ بهره نیست و به صورت اساسی و اصولی با افزایش نرخ بهره مخالف هستند.

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *