اجرای فیبر نوری دسترسی ندامتگاه جدید کاشان با همکاری اداره راهداری و شهرداری کاشان عملیاتی شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان، در راستای ایجاد زیر ساخت برای ارائه سرویس های مختلف مخابراتی و تحقق اهداف و برنامه های تعیین شده مخابرات منطقه اصفهان در زمینه سرویس ADSL و تلفن ثابت ، اجرای فیبر نوری دسترسی ندامتگاه جدید کاشان در دستور کار مدیریت مخابرات کاشان قرار گرفت و مراحل اجرایی آن شروع شد.

گفتنی است بدین منظور بالغ بر ۱۴۵۰۰ متر حفاری صورت گرفت و ۱۴۵۰۰ متر فیبر نوری خاکی و ۲۱۰۰ متر فیبر نوری کانالی اجرا شده و بستر لازم برای ارائه سرویس های گوناگون به ندامتگاه فراهم گردیده است‌.

لازم به ذکر است توسعه زیرساختهای مخابراتی در سطح استان اصفهان در راستای افزایش خدمات و سرویس های مبتنی بر شبکه ثابت و سیار در دستور کار مخابرات منطقه اصفهان قرار دارد.

پست های پیشنهاد شده

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه به صورت روزانه حجم فروش اوراق در بازار بدهی قابل توجه است، گفت: هیچ برنامه‌‌ای برای افزایش نرخ بهره وجود ندارد و نگرانی در این زمینه کاملاً بی مورد است. به گزارش تجارت‌نیوز، محمدعلی دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه به صورت روزانه حجم فروش اوراق در بازار بدهی قابل توجه است، گفت: باید به منشا فروش این اوراق توجه جدی شود. بخش اعظم فروش اوراق، ناشی از عملیات بازار باز بین بانک مرکزی و بانک‌ها است که ثبت آمار معاملات آن در بازار بدهی رخ می‌دهد و به هیچ عنوان به معنی فروش اوراق توسط دولت نیست. در واقع طی سه هفته اول مهرماه دولت هیچ فروش اوراقی در بازار نداشته است و برای هفته بعد هم برنامه فروش ندارد. دهقان دهنوی تأکید کرد: آن چیزی که تحت فروش اوراق در آمار روزانه منعکس می‌شود ناشی از عملیات بازار باز بانک مرکزی است و ارتباطی با فروش اوراق توسط دولت ندارد. ضمن آنکه دولت هم متعهد و ملتزم به حفظ نرخ بهره است و هیچ برنامه‌‌ای برای افزایش نرخ بهره وجود ندارد و نگرانی در این زمینه کاملاً بی مورد است. رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار افزود: به عنوان عضو در تمام جلسه‌های کمیته بند کاف بودجه و همچنین جلساتی که در قالب کارگروه تامین مالی در داخل وزارت اقتصاد برگزار می شود، حضور مستمر داشته و شاهد هستم دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در این جلسات بر لزوم حفظ و کنترل نرخ بهره اوراق تاکید دارند. به گفته دهقان دهنوی، وزیر امور اقتصاد و دارایی در این جلسه‌ها تاکید دارد که تغییر سر رسیدها، تنها راه حل درست برای ایجاد جذابیت در فروش اوراق است و هیچ نیازی به افزایش نرخ بهره نیست و به صورت اساسی و اصولی با افزایش نرخ بهره مخالف هستند.

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *